Jdi na obsah Jdi na menu
 

KOSMETIKA

20161007-img_2308.jpgMilé dámy,

kosmetika je mým posláním,radostí,vášní a snem.

Ke každé klientce přistupuji jako k individuální osobnosti která za mnou přišla řešit nějaký problém ,trápení na pleti a nebo jednoduše relaxovat, odpočívat.

V současné době pracuji s kosmetikou GIGI Laboratories.

GIGI laboratories klade zvláštní důraz na výrobu produktů s vysokým standardem, které obsahují účinné přírodní ingredience podrobeny rozsáhlým vědeckým výzkumem a vývojem pod vedením předních vedeckých pracovníků z oblasti biochemie, farmakologie, biologie, dermatologie Kosmetologie.

Zde naleznete druhy a popis ošetření která Salon Sen nabízí,v každém ošetření je zahrnuta případná úprava obočí a depilace horního rtu.


ACNON, čistá a svěží & problematická pleť 

Ošetření doporučuji u středně závažných a závažných projevů akné jako jsou papuly (malé pupínky bez viditelných bílých nebo černých špiček) a pustuly (vřídky střední velikosti s nápadnými bílými nebo žlutými tečkami uprostřed) a u zarudlé,zanícené pleti. Provádí se klasické ruční hloubkové čištění pleti.

 

NUTRI PEPTIDE hydratační ošetření

Intenzivně hydratuje,vyplňuje a zjemňuje pleť.Dlouhodobě vyplňuje a zásobuje pokožku vlhkostí.Tato procedura doslova uhasí žízeň pleti a dodá jí krásu,svěžest a plnost.Nejintenzivnější procedura v boji proti vráskám způsobených výraznou mimikou a dehydratací. 

 

NUTRI PEPTIDE anti-age ošetření mimické vrásky& hydratace

Jedinečné intenzivní protivráskové ošetření s kterým dosáhnete úchvatného a viditelného omlazení pleti.

Pro každou klientku,která chce vidět okamžité výsledky protivráskové péče,omladit pleť, vypnout kontury obličeje a zredukovat vrásky .

 

NUTRI PEPTIDE ošetření smíšené,mastné pleti

Ošetření pleti která by ráda řešila počínající vrásky,zjemění pleti,hydrataci ale i nadměrný maz a lehké čištění pleti.

 

NEW AGE G4 anti-age,lifting,zpevňení a obnova buněk 

Inovativní novinka v péči o zralou pleť. Řeší příznaky stárnutí pleti a to na buněčné úrovni! Nabízí účinné  řešení pro hormonálně nevyrovnanou pleť (menopauza a pod.) dále je ošetření vhodné pro citlivou pokožku se sklony k zarudnutí.