Jdi na obsah Jdi na menu
 

KOSMETIKA

navrh-bez-nazvu--2-.pngACNON Čistá a svěží & problematická pleť 

Ošetření doporučuji u středně závažných a závažných projevů akné jako jsou papuly (malé pupínky bez viditelných bílých nebo černých špiček) a pustuly (vřídky střední velikosti s nápadnými bílými nebo žlutými tečkami uprostřed) a u zarudlé,zanícené pleti. Provádí se klasické ruční hloubkové čištění pleti.

 

navrh-bez-nazvu--2-.png

NUTRI-PEPTIDE Hydratace&Mimické vrásky

Jedinečné intenzivní hydratační ošetření s kterým dosáhnete i úchvatného a viditelného omlazení pleti.Pro každou klientku,která chce hydratovat pleť a zpomalit proces stárnutí pleti.

 

navrh-bez-nazvu--2-.pngNEW AGE Anti-Age ,lifting,zpevňení & obnova buněk 

Inovativní novinka v péči o zralou pleť. Řeší příznaky stárnutí pleti a to na buněčné úrovni! Nabízí účinné  řešení pro hormonálně nevyrovnanou pleť (menopauza a pod.) dále je ošetření vhodné pro citlivou pokožku se sklony k zarudnutí.

 

navrh-bez-nazvu--2-.pngMEDER RED-APAX citlivá pleť,rosacea,kuperoza

Toto ošetření je navrženo tak aby pomáhalo řešit příznaky kuperozy ,rosaceu(růžovku) v pokročilém stádiu nebo i citlivou poškozenou pleť. Více informací o proceduře zde: RED-APAX

 

navrh-bez-nazvu--2-.pngPŘÍSTROJOVÉ ošetření pleti 

Zažít kosmetické ošetření trochu jinak než ručně ,to je přístrojové ošetření.Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti kromě pleti problematické se zánětlivými procesy(zde bych volila ošetření ACNON). Více informací o proceduře zde: ZDE

 

 

 

Chci si rezervovat termín : Reservio