Jdi na obsah Jdi na menu
 

Masáže

monterey-hotel-massage-package-top.jpg

´Zaměřuji se převážně na masáže zdravotní. Kombinuji různé techniky, pro co nejlepší efekt, proto se každá masáž odvíjí od konkrétních problémů a tudíž může být pokaždé jiná. Kombinuji techniky uvolňovací, měkké techniky, nebo třeba dáta snéhán,,

Lenka Kopačková,masérka
 
 
MASÁŽE + CENÍK
 
Relaxační masáž celého těla 600 minut/ 600 Kč
Jde o relaxační metodu při které dochází k uvolnění těla,nabití nové energie a celkové duševní i fyzické pohody.
 
Zdravotní masáž zad 50-60 minut/600 Kč
Masáže jsou nejstarší léčebnou metodou na světě. Dochází při nich k odstraňování bolestí, prokrvení svalů a jejich následné regeneraci a v neposlední řadě přispívají i k psychické pohodě.  Každou masáž se snažím přizpůsobit jednotlivci na míru, zjistit příčinu, poradit vhodná cvičení, či protažení a společnou prací se dobrat co nejlepšího výsledku, kterým je život bez bolesti. 
 
Uvolňující masáž celých nohou 40 minut/350 Kč
Masáž nohou je výborná metoda jak uvolnit unavené nohy namáhané při sportu,sedavou prací a fyzickou námahou.
 
Manuální lymfodrenáž 60 minut/550 Kč
Lymfatická masáž je jemná masážní technika, prováděná na sucho, přesně danými hmaty, která napomáhá rozproudit lymfatický systém a tím dosáhnout odplavení škodlivin z těla ven. Lymfu pohání pouze svalová kontrakce a pohyb a pokud lymfatický systém nepracuje správně, následkem je například zadržování vody v těle, únava, otoky.
Lymfatická masáž snižuje otoky, podporuje hojení, zvyšuje imunitu, ale též zlepšuje kvalitu kůže a zmírňuje celulitidu.
Pro co nejlepší efekt je dobré absolvovat kůru 8-10 lymfatických masáží a sice alespoň 2x týdně. Dále je velmi vhodné zvýšit pitný režim a podpořit rozproudění lymfy pohybem. V těle máme dvě tekutiny a na rozdíl od krve, kterou pohání srdce, lymfu přimějete k pohybu právě kontrakcí svalů. Při lymfatických masážích je naprosto normální, že chodíte častěji čůrat a i Vaše moč může mít jinou barvu, tělo se tak čistí a to je přesně to, o co nám jde:-)
 
Kontraindikací lymfatických masáží jsou křečové žíly, horečnatá onemocnění, záněty žil, jakékoliv akutní stavy, těhotenství, hyperfunkce štítné žlázy, onkologická onemocnění, astma.